Jūrciemu iedzīvotāju biedrība ir radījusi pirmo audio gidu Lapmežciema pagastam

24. marts, 2023

Lieliska ziņa visiem, kam tīk kārtīgas pastaigas pie jūras – Jūrciemu iedzīvotāju biedrība radījusi audio gidu Lapmežciema pagastam! Tā ir iespēja dažādot Tavas pastaigas un labāk iepazīt piejūras ciemu vidi un vēsturi Bigauņciemā, Lapmežciemā un Ragaciemā.

Jūrciemu audio gids ir pieejams ikvienam, jebkurā gadalaikā un pilnīgi bez maksas, turklāt gan latviešu, gan angļu valodā.

Lai piekļūtu audio gidam, viedtālrunī lejupielādē bezmaksas aplikācija “izi.travel” un meklētājā atrodi Lapmežciema pagastu.
Jūrciemu audio gids šobrīd piedāvā 3 maršrutus jeb klausāmtakas:
“Bigauņciems – Lapmežciems”
“Lapmežciems-Ragaciems”
“Kino pieturvietas”

Tos iespējams izstaigāt gan atsevišķi, gan apvienot vienā 12 km pastaigā, kas ietvers kā pastaigu gar jūru, tā ciemu apskati. Audio gids papildināts ar vizuālajiem materiāliem un karti, kurā atzīmētas apskates vietas.

Projekts “Klausāmtakas – audio gida izveide Lapmežciema pagastā” īstenots, pateicoties vietējās rīcības grupas “Partnerība laukiem un jūrai” organizētam projektu konkursam sabiedrisko aktivitāšu dažādošanai. Projektu finansējis Lauku atbalsta dienests no Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA), līdzmaksājumu nodrošinājusi Tukuma novada dome.

 

Avots: www.jurciemi.lv