Lēti lidojumi uz INDIJU no Rīgas par €306 turp-atpakaļ ar Turkish Airlines

9. maijs, 2023

Lēti lidojumi no Rīgas uz INDIJU (Deli) par €306 turp-atpakaļ ar aviokompāniju Turkish Airlines! Atrodi lētākos lidojumus uz Deli, Indiju un rezervē biļeti par labāko cenu. Biļetes cena sākot no 306 EUR turp-atpakaļ. Nenokavē, rezervē jau tagad!

Indija, oficiāli Indijas Republika, ir valsts Dienvidāzijā. Tā ir septītā lielākā valsts pasaulē, kā arī otrā lielākā valsts pēc iedzīvotāju skaita. Toties tā ir vislielākā demokrātiskā valsts pasaulē pēc iedzīvotāju skaita. Indijā dzīvo vairāk nekā miljards cilvēku un šajā teritorijā runā vairāk kā 1600 dažādās valodās. Indiju dienvidos apskalo Indijas okeāns, rietumos Arābijas jūra, bet austrumos Bengālijas līcis. Krasta līnijas garums sasniedz 7 517 km. Rietumos tā robežojas ar Pakistānu, ziemeļos ar Ķīnu, Nepālu un Butānu, bet austrumos ar Bangladešu un Mjanmu.

Maršruts:

Rīga – Deli – Rīga

Lidojumu datumi:

2024.g. janvāris

Daži piemēri:

21.01. – 06.02. (367 EUR)
28.01. – 12.02. (312 EUR)
29.01. – 12.02. (329 EUR)
30.01. – 12.02. (306 EUR)

lēti lidojumi uz indiju no rīgas

NB! Lidojumam turp ir iespējama ilga gaidīšana uz nākamo reisu Stambulā. Tev būs laiks apskatīt šo lielpilsētu!

Kur rezervēt?

SKYSCANNER

Bagāžas nosacījumi:

Nododamā bagāža + Rokas bagāža + Neliela soma

Vīza uz INDIJU:

Vīzas iegūšana šobrīd ir daudz vienkāršāka nekā jebkad agrāk. Lai iegūtu vīzu, šobrīd to iespējams iegūt internetā (e-vīza). Tas ir arī lētāk nekā iepriekš! Izmaksas tikai sākot no 10 USD, lasi vairāk: https://travelfree.lv/e-viza-uz-indiju-no-latvijas/

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes INDIJĀ:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.