Lēti lidojumi uz ZADARU no Rīgas par €52 turp-atpakaļ

28. septembris, 2021

Lēti lidojumi uz ZADARU no Rīgas par €52 turp-atpakaļ ar aviokompāniju Buzz / Ryanair. Atrodi lētākos lidojumus uz Zadaru, Horvātiju un rezervē biļeti par labāko cenu. Biļetes cena tikai no 52 EUR abos virzienos. Nenokavē, rezervē jau tagad!

Horvātijas Republika ir valsts Eiropā, Balkānu reģionā, tās galvaspilsēta ir Zagreba. Kopš 2009. gada 1. aprīļa Horvātija ir NATO dalībvalsts. 2011. gada 9. decembrī Horvātija un Eiropas Savienība parakstīja pievienošanās līgumu un 2013. gada 1. jūlijā tā kļuva par 28. Eiropas Savienības dalībvalsti. Horvātija atrodas Eiropas dienvidos, Adrijas jūras austrumu krastā, Balkānu pussalas rietumos. Valstī dzīvo 4,44 miljoni iedzīvotāju. Ir lielas kalnu grēdas. Augstākā virsotne ir 1830 m augsta.  Pēdējo gadu laikā Horvātiju apmeklē aptuveni 10 milj. tūristu gadā, turklāt skaits nemitīgi pieaug. Tūrisms veido līdz 20% no iekšzemes kopprodukta.

Maršruts:

Rīga – Zadara – Rīga

(Labi pārsēšanās laiki turp Vīnē vai Prāgā, atpakaļceļā Varšavā)

Lidojumu datumi:

2021.g. oktobris

Daži piemēri:

14. – 28.10. (70 EUR)
18. – 28.10. (52 EUR)
21. – 28.10. (71 EUR)

lēti lidojumi uz zadaru no rīgas

Pērkot caur Kiwi.com / tickets.lv tiek nodrošināta arī garantija, ja lidojums kavējas, tiek atcelts un netiek uzspēts uz nākamo, tad tiek meklēts cits alternatīvs lidojums vai atgriezta nauda.

Kur rezervēt?

SKYSCANNER

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta tikai rokas soma 40 x 25 x 20 cm.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes HORVĀTIJĀ:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.