LAST MINUTE! Lēti lidojumi uz ZADARU (HORVĀTIJA) no Rīgas par €78 turp-atpakaļ

13. oktobris, 2023

Lēti lidojumi uz ZADARU no Rīgas par €78 turp-atpakaļ ar aviokompāniju Buzz / Ryanair. Atrodi lētākos lidojumus uz Zadaru, Horvātiju un rezervē biļeti par labāko cenu. Biļetes cena tikai no 78 EUR abos virzienos. Nenokavē, rezervē jau tagad!

Horvātijas Republika ir valsts Eiropā, Balkānu reģionā, tās galvaspilsēta ir Zagreba. Kopš 2009. gada 1. aprīļa Horvātija ir NATO dalībvalsts. 2011. gada 9. decembrī Horvātija un Eiropas Savienība parakstīja pievienošanās līgumu un 2013. gada 1. jūlijā tā kļuva par 28. Eiropas Savienības dalībvalsti. Horvātija atrodas Eiropas dienvidos, Adrijas jūras austrumu krastā, Balkānu pussalas rietumos. Valstī dzīvo 4,44 miljoni iedzīvotāju. Ir lielas kalnu grēdas. Augstākā virsotne ir 1830 m augsta.  Pēdējo gadu laikā Horvātiju apmeklē aptuveni 10 milj. tūristu gadā, turklāt skaits nemitīgi pieaug. Tūrisms veido līdz 20% no iekšzemes kopprodukta.

Maršruts:

Rīga – Varšava – Zadara – Varšava – Rīga

NB! Pievērs uzmanību, ka šie nav savienotie reisi, bet gan neatkarīgi lidojumi. Starp pārlidojumiem ir gaidīšanas laiks Varšavā (turpceļā ~9h līdz nākamajam lidojumam, atpakaļceļā ~5h līdz nākamajam lidojumam).

Lidojumu datumi:

2023.g. oktobris

Daži piemēri:

15. – 23.10. (78 EUR)
15. – 25.10. (78 EUR)

lēti lidojumi uz zadaru no rīgas

Kur rezervēt?

SKYSCANNER

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta tikai rokas soma 40 x 25 x 20 cm.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes HORVĀTIJĀ:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.