Lēti lidojumi uz ZANZIBĀRU no Rīgas par €511 turp-atpakaļ

19. aprīlis, 2024

Lēti lidojumi uz Zanzibāru no Rīgas par €511 abos virzienos ar aviokompāniju Condor / Air Baltic! Atrodi lētākos lidojumus uz Tanzāniju un rezervē biļeti par labāko cenu. Biļetes cena tikai no 511 EUR abos virzienos. Nenokavē, rezervē jau tagad!

Zanzibāra ir arhipelāgs Tanzānijā, kā arī tā galvaspilsēta. Tas sastāv no divām lielām salām — Ungudžas (kuru bieži sauc par Zanzibāru) un Pembas, kā arī daudzām sīkām saliņām, kuras kopā veido autonomu Tanzānijas provinci. 2012. gadā tajā dzīvoja ap 1,3 miljoni cilvēku, kopējā platība — 2461 km². Galvaspilsēta — Zanzibāra — atrodas Ungudžas salā. Pilsētas senākā daļa, pazīstama kā Akmens pilsēta, ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Salu ekonomika balstās uz garšvielu audzēšanu un tūrismu.

Maršruts:

Rīga – Zanzibāra – Rīga

Lidojumu datumi:

2024.g. maijs

Daži piemēri:

03. – 13.05. (512 EUR)
03. – 20.05. (511 EUR)
05. – 13.05. (511 EUR)
05. – 18.05. (582 EUR)

lēti lidojumi uz zanzibāru no rīgas

NB! Pievērs uzmanību, ka lidojot atpakaļceļā ir ilga gaidīšana uz nākamo reisu Frankfurtē. Tev būs laiks apskatīt pilsētu!

Kur iegādāties lidojumus?

SKYSCANNER

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā ir iekļauta nododamā bagāža + rokas bagāža + ēdināšana!

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes ZANZIBĀRĀ:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.