Šūpoļu festivāls Siguldā

13. aprīlis, 2022

Lieldienu laikā, no 16. līdz 18. aprīlim, Siguldā jau sesto gadu notiks Latvijā vienīgais Šūpoļu festivāls.

Radošas, interaktīvas šūpoles, izstādes un filmas, vides objekti, tradicionālais Zaķu skrējiens festivāla atklāšanā, mobilā spēle “izCilpo Siguldu”, un daudz citu pārsteigumu sagaidāmi festivālā Siguldas pilsētas sirdī.

Šūpoļu festivāla laikā Siguldas Svētku laukumā norisināsies arī Lieldienu tirdziņš, divu dienu garumā. Sestdien, 16. aprīlī, apmeklētāji varēs iegādāties gardumus svētku galdam, savukārt svētdien, 17. aprīlī, būs iespēja iegādāties noderīgas amata meistaru radītās lietas mājai un dāvanām, kā arī pašam kļūt par amatnieku Lieldienu radošajās darbnīcās.

16. aprīlis (13:00-17:00)
13:00 Šūpoļu festivāla atklāšana
-Latvijas bioloģiski sertificēto zemnieku saimniecību produkti – svaigi un pārstrādāti dārzeņi, augļi, piena produkti, olas, gaļa, maize un medus, mērces un kaņepju produkti.
-Vietējo amata meistaru un mākslinieku darinājumi – rotas, keramika, apģērbi, koka izstrādājumi, sveces un ziepes, pīti grozi, tekstilizstrādājumi, ziedūdeņi un eko kosmētika.
-Pusdienas pauzē – “Mr.Biskvīts” un “CheFarnce”, kā arī ukraiņu gatavots borščs par ziedojumiem!
-Darbnīcas bērniem – kokdarbnīca, mākslas darbnīca un sejas krāsošana ar bio krāsām!

17. aprīlis (11:00-16:00)
-Latvijas bioloģiski sertificēto zemnieku saimniecību produkti – svaigi un pārstrādāti dārzeņi, ogas, augļi, piena produkti, olas, gaļa, maize un medus.
-Vietējo amata meistaru un mākslinieku darinājumi – rotas, keramika, apģērbi, koka izstrādājumi, sveces un ziepes, pīti grozi, tekstilizstrādājumi, ziedūdeņi un eko kosmētika
-Pusdienas pauzē – “Mr.Biskvīts” un “CheFarnce”, kā arī ukraiņu gatavos borščs par ziedojumiem!
-Darbnīcas bērniem – kokdarbnīca, mākslas darbnīca un sejas krāsošana ar bio krāsām!

 

Plašāka informācija: www.sigulda.lv