Wizz Air AKCIJA: līdz 50% atlaide lidojumiem + €1 par WIZZ Flex

24. septembris, 2020

Wizz Air AKCIJA: 50% atlaide lidojumiem no Rīgas! Atrodi lētākos lidojumus uz ikvienu no galamērķiem, ko piedāvā aviokompānija Wizz Air. Akcija darbojas tikai šodien, 24. septembrī. Nenokavē, rezervē jau tagad!

Ideja par Wizz Air dibināšanu radās 2003.gada jūnijā, kad to izveidoja uzņēmuma tagadējais izpilddirektors Jozefs Varadi (József Váradi) kopā ar sešiem profesionāļiem, kuriem ir plaša un veiksmīga pieredze aviopārvadājumu jomā. Jau pēc trim mēnešiem bija reģistrēts uzņēmums Wizz Air, kas bija gatavs veikt aviopārvadājumus. Pirmais lidojums tika veikts 2004.gada 19.maijā no Katovices. Šobrīd Wizz Air reģionā piedāvā lidojumus vairāk nekā 600 maršrutos, izmantojot 25 bāzes reģionos. Pēc stabilas, desmitgadi ilgušas izaugsmes uzņēmums ir kļuvis par lielāko Centrālās un Austrumeiropas zemu ceno aviosabiedrību.

Piedāvājumi ir spēkā 2020. gada 24. septembrī no plkst. 00.00 līdz 23.59 CEST (“Akcijas periods”).

Ar piedāvājumiem tiek saprasta līdz 50 % atlaide lidojumu cenām (1. piedāvājums) un 1 € cena par WIZZ Flex (2. piedāvājums):

1. piedāvājums: Līdz 50 % atlaide attiecas uz lidojuma cenu, bet ne administrēšanas maksu. Līdz 50 % atlaide tiek piemērota noteiktiem lidojumiem, kas Akcijas periodā pieejami vietnē wizzair.com un WIZZ mobilajā lietotnē. 1. piedāvājums attiecas tikai uz rezervējumiem, kas veikti vietnē wizzair.com vai WIZZ mobilajā lietotnē.

2. piedāvājums: Pakalpojuma WIZZ Flex cena 1 € (“Akcijas cena”) tiek iekasēta par katru lidojumu katram pasažierim, ja pakalpojums tiek iegādāts kā atsevišķs pakalpojums, akcijas periodā rezervējot aviobiļetes vietnē wizzair.com vai WIZZ mobilajā lietotnē. Akcijas periodā iegādājoties pakalpojumu WIZZ Flex, jūs izprotat iepriekšminētos noteikumus un pakalpojuma WIZZ Flex noteikumus un nosacījumus un piekrītat tiem.

Šie piedāvājumi neattiecas uz grupu rezervējumiem.
Piedāvājumus var apvienot un izmantot vienlaikus. Dalība 1. piedāvājumā ir priekšnoteikums dalībai 2. piedāvājumā, jo WIZZ Flex var iegādāties tikai lidojuma rezervēšanas laikā, bet dalība 2. piedāvājumā nav priekšnoteikums dalībai 1. piedāvājumā.

WIZZ Flex:

– LIDOJUMA MAIŅA TIEŠSAISTĒ BEZ MAKSAS PAR LIDOJUMA MAIŅU
– REZERVĒJUMA ATCELŠANAS GADĪJUMĀ NAUDAS ATMAKSA JŪSU WIZZ KONTĀ

Vairāk par WIZZ Flex var lasīt šeit: https://wizzair.com/lv-lv/informacija-un-pakalpojumi/wizz-pakalpojumi/wizz-flex

Maršruti:

galamērķi no / uz Rīgu ar Wizz Air

Lidojumu datumi:

nav ierobežojumu

wizz air akcija

Kur rezervēt?

WIZZAIR

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta tikai rokas soma 40 x 30 x 20 cm.

Vairāk informāciju par WIZZ Discount Club karti var lasīt šeit!

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to šeit. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 37 USD (33 EUR) uz 4 nedēļām visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.