Wizz Air AKCIJA: 24% atlaide noteiktiem lidojumiem

17. oktobris, 2022

Wizz Air AKCIJA: 24% atlaide noteiktiem lidojumiem no Rīgas! Atrodi lētākos lidojumus uz ikvienu no galamērķiem, ko piedāvā aviokompānija Wizz Air. Akcija darbojas tikai šodien, 17. oktobrī. Nenokavē, rezervē jau tagad!

Ideja par Wizz Air dibināšanu radās 2003.gada jūnijā, kad to izveidoja uzņēmuma tagadējais izpilddirektors Jozefs Varadi (József Váradi) kopā ar sešiem profesionāļiem, kuriem ir plaša un veiksmīga pieredze aviopārvadājumu jomā. Jau pēc trim mēnešiem bija reģistrēts uzņēmums Wizz Air, kas bija gatavs veikt aviopārvadājumus. Pirmais lidojums tika veikts 2004.gada 19.maijā no Katovices. Šobrīd Wizz Air reģionā piedāvā lidojumus vairāk nekā 600 maršrutos, izmantojot 25 bāzes reģionos. Pēc stabilas, desmitgadi ilgušas izaugsmes uzņēmums ir kļuvis par lielāko Centrālās un Austrumeiropas zemu ceno aviosabiedrību.

24 % atlaide attiecas uz lidojumu cenu, izņemot administrēšanas maksu. 24 % atlaide attiecas tikai uz noteiktiem lidojumiem, kas Akcijas perioda laikā pieejami vietnē wizzair.com un WIZZ mobilajā lietotnē. Ceļošanas laika periods ir ierobežots: no 2022. gada 1. novembra līdz 30. novembrim. Piedāvājums attiecas tikai uz vietnē wizzair.com vai WIZZ mobilajā lietotnē veiktajām rezervācijām. Piedāvājums neattiecas uz grupu rezervācijām.

Maršruti:

galamērķi no / uz Rīgu ar Wizz Air

Lidojumu datumi:

2022.g. novembris

Daži piemēri (bez WDC kartes):

Rīga – Londona – Rīga (26 EUR)
Rīga – Eindhovena – Rīga (45 EUR)
Rīga – Kutaisi – Rīga (79 EUR)

wizz air akcija no rīgas

Kur rezervēt?

WIZZAIR

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta tikai rokas soma 40 x 30 x 20 cm.

Vairāk informāciju par WIZZ Discount Club karti var lasīt šeit!

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.