AirBaltic: Bērni lido par €0 + nodokļi

1. jūnijs, 2023

Īpašs piedāvājums ģimenēm no AirBaltic. Gatavojies neaizmirstamām brīvdienām ar bērniem! Rezervē lidojumus uz atsevišķiem galamērķiem un par bērnu biļetēm maksā tikai lidostu nodokļus. Atrakciju parki, vēstures pieminekļi, muzeji – starp izvēlētajiem galamērķiem katrs atradīs ko savai gaumei. Rezervē tūlīt un krāj skaistas atmiņas kopā ar saviem tuvākajiem!

Latvijas aviokompānija Air Baltic Corporation AS (airBaltic) tika nodibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 97.97% akciju, bet pārējiem akcionāriem pieder 2.03% akciju. airBaltic ir “hibrīda” aviokompānija, kas apvieno labāko tradicionālo tīkla aviokompāniju un zemo cenu pārvadātāju praksi.

2008. gadā airBaltic mainīja savu darbības modeli, pārejot no pasažieru pārvadāšanas no viena punkta līdz otram punktam uz tīkla aviokompānijas modeli, padarot Rīgu par tranzītmezglu. Aviokompānija piedāvā biļetes par pievilcīgām cenām sava lidojumu tīkla ietvaros, kas aptver Eiropu, Skandināviju, NVS un Tuvos Austrumus. Šīs cenas spēj konkurēt ne tikai ar citu aviokompāniju piedāvātajām cenām, bet arī ar autobusu, vieglo automašīnu, vilcienu un prāmju pārvadājumu cenām.

Piedāvājums spēkā šādos maršrutos:

No RĪGAS uz Parīzi, Berlīni, Bilundu, Viļņu un Tallinu.

Starp citu, Viļņas un Tallinas apmeklējumus iespējams ērti ieplānot vienā dienā! Izlidojiet no Rīgas agri no rīta un atgriezieties tās pašas dienas vakarā. Lidojums ilgst apmēram pusstundu un lidostas tur atrodas pavisam tuvu centram.

Lidojumu datumi:

2023.g. 1. augusts – 30. septembris

Pārdošanas datumi:

2023.g. 1. – 4. jūnijs

Noteikumi un nosacījumi

  • Vienā rezervācijā drīkst būt līdz 5 pasažieriem, no kuriem vismaz vienam jābūt pieaugušajam (no 16 gadu vecuma). Par bērna vai zīdaiņa biļeti jāmaksā tikai lidostu nodokļi.
  • Zīdainis ir pasažieris vecumā no 0 līdz 2 gadiem (iesk.), kas lidmašīnā sēž pieaugušajam klēpī.
  • Bērns ir pasažieris vecumā no 2 līdz 11 gadiem (iesk.), kam ir sava atsevišķa sēdvieta lidmašīnā.
  • Piedāvājums spēkā tikai GREEN biļetēm. Norādītā cena tiek piemērota lidojumiem vienā virzienā vai turp-atpakaļ tikai atsevišķos airBaltic izpildītajos tiešajos lidojumos, izvēloties GREEN biļeti, kas iegādāta kampaņas laikā no 01.06.2023. līdz 04.06.2023. lidojumiem no 01.08.2023. līdz 30.09.2023.
  • Lidojumi starp Rīgu un Parīzi par reklamēto cenu nebūs pieejami lidojumiem līdz 20.08.2023.
  • Pieaugušā biļetes cenā ir iekļauti visi nodokļi. Par bērna un zīdaiņa biļeti nodokļi ir jāmaksā papildus.
  • Par šo cenu pieejams ierobežots sēdvietu skaits. Ja izvēlētajā lidojuma datumā biļetes par norādīto cenu nav pieejamas, lūdzam izvēlēties citus datumus.
  • Spēkā īpaši noteikumi. GREEN klases biļetes nav atmaksājamas, ja vien biļešu rezervācijas laikā nav iegādāta lidojuma atcelšanas iespēja. Maksa par lidojuma datuma/laika maiņu tiešajiem lidojumiem ir 50 EUR vienā virzienā. Lidojuma datuma/laika maiņa atļauta pirms plānotā vai vēlamā lidojuma atkarībā no tā, kurš ir tuvāk šībrīža datumam. Ja lidojuma datuma/laika maiņa nozīmē arī rezervācijas klases* maiņu (tā pati rezervācijas klase* jūsu izvēlētajā datumā nav pieejama), pasažierim jāsedz arī cenas starpība. Ja lidojuma datuma maiņa tiek veikta uz datumu ārpus kampaņas ceļošanas perioda, bērna un zīdaiņa īpašais cenas piedāvājums nebūs spēkā.

* Rezervācijas klase: cenu līmenis, ko apzīmē ar vienu burtu (piem., A). Rezervācijas klase tiek norādīta apstiprinājuma e-pastā aiz iegādātās biļetes veida (GREEN classic, A).

Iegādāties biļetes – AIR BALTIC MĀJAS LAPĀ

Bagāžas nosacījumi:

Katrs Ekonomiskās servisa klases pasažieris drīkst ceļot ar vienu rokas bagāžas vienību (55x40x23 cm) un vienu personīgo mantu (30x40x10 cm). Kopējais rokas bagāžas svars nedrīkst pārsniegt 8 kilogramus.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.