airBaltic izvēlas RECARO Aircraft Seating Airbus A220-300 flotes sēdekļu aprīkošanai

30. maijs, 2024

Latvijas lidsabiedrība airBaltic un lidmašīnu sēdekļu ražošanas līderis pasaulē RECARO Aircraft Seating paziņo par plāniem aprīkot lidsabiedrības Airbus A220-300 viena tipa lidmašīnu floti ar RECARO ekonomiskās klases sēdekļiem. Tādējādi airBaltic būs pirmā lidsabiedrība Eiropā un otrā pasaulē, kas A220-300 lidmašīnās uzstādīs šos RECARO sēdekļus.

airBaltic prezidents un izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss): “Šogad apritēs jau astoņi gadi kopš airBaltic kļuva par pirmo Airbus A220-300 tipa lidmašīnas operatoru pasaulē. Lai vēl vairāk uzlabotu pasažieru ērtības un ceļošanas pieredzi, mēs ar gandarījumu paziņojam par ieceri sadarboties ar RECARO Aircraft Seating, lai nodrošinātu jaunu sēdekļu piedāvājumu, kas airBaltic pasažieriem nodrošinās komfortu, ceļojot lidsabiedrības plašajā maršrutu tīklā Eiropā un ārpus tās.”

RECARO Aircraft Seating un RECARO Holding izpilddirektors Marks Hillers (Mark Hiller): “Sadarbība ar airBaltic ir lieliska iespēja RECARO. Mūsu ekonomiskās klases sēdekļi paaugstinās airBaltic pasažieru komfortu līdz jaunam līmenim. Esmu pārliecināts, ka šis ir sākums ilgstošai sadarbībai.”

Par šo ieceri šodien Martins Gauss un Marks Hillers paziņoja ikgadējās izstādes Aircraft Interiors Expo (AIX2024 laikā Hamburgā, Vācijā.

RECARO gaisa kuģu sēdekļi nosaka jaunus nozares standartus ar modernu, vieglas konstrukcijas, ergonomiska dizaina un izcila komforta apvienojumu. airBaltic pasažieri varēs izbaudīt plašas un ergonomiskas sēdvietas ar paaugstināta komforta sēdekļiem un funkcijām, tostarp integrētu galvas atbalstu, 30 collu sēdekļu atstatumu, atgāžamu atzveltni un individuālu piekļuvi elektrībai katrā sēdeklī ar USB-C tipa pieslēgvietu. Lai saglabātu vienotu dizainu, jaunajiem sēdekļiem saglabāsies gaiši pelēks ādas dizains. Pirmo airBaltic A220-300 lidmašīnu ar jaunajiem sēdekļiem plānots sagaidīt 2026. gadā.

airBaltic nodrošina lidojumus vairāk nekā 130 maršrutos no Rīgas, Tallinas, Viļņas un Tamperes, piedāvājot ērtus savienojumus lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā un Kaukāza reģionā. Pilns airBaltic lidojumu saraksts un biļetes ir pieejamas uzņēmuma mājaslapā www.airbaltic.com.

Par airBaltic īsumā:

airBaltic (Air Baltic Corporation AS) ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 97,97% akciju, kamēr pārējiem akcionāriem pieder 2,03%. airBaltic piedāvā ērtus savienojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem maršrutu tīklā Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā un Kaukāza reģionā. Savas pastāvēšanas 28 gados airBaltic kļuvusi par spēcīgu un starptautiski atzītu lidsabiedrību, kas nodarbina vairāk nekā 2 500 darbinieku. airBaltic flotē ir 47 Airbus A220-300 lidmašīnas un tās flote ir viena no jaunākajām Eiropā. Lidsabiedrība ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem. Skytrax ir atzinusi airBaltic divus gadus pēc kārtas par labāko lidsabiedrību savā reģionā. Papildus tam Starptautiskā Gaisa satiksmes asociācija (IATA) piešķīrusi airBaltic Daudzveidības un iekļaujošas komandas balvu 2022.gadā. 2023. gadā tā saņēma APEX Pasažieru izvēles balvu par labāko apkalpošanu lidmašīnās Eiropā.

Par RECARO Aircraft Seating:

RECARO Aircraft Seating ir aviācijas nozares līderis, piedāvājot kvalitatīvus sēdvietu risinājumus ekonomiskajai, premium un biznesa klasei, kas apvieno inovācijas un komfortu. Kā vadošais ekonomiskās klases sēdekļu piegādātājs RECARO ir pazīstams ar ergonomisku, vieglas konstrukcijas dizainu un apņemšanos sasniegt izcilību. Cenšoties veidot gaisa satiksmes nākotni, RECARO veic vērienīgas investīcijas pētniecībā un izstrādē, vienlaikus pievēršot uzmanību uzticamībai, efektivitātei un ilgtspējai. Ģimenes uzņēmuma galvenais birojs atrodas Švebišhalā, Vācijā, un par tā mantojumu rūpējas vairāk nekā 2 500 kvalificētu darbinieku, kas strādā ražotnēs Ķīnā, Polijā, Dienvidāfrikā un ASV. 2023. gadā RECARO ieņēmumi sasniedza gandrīz 510 miljonus eiro. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet www.recaro-as.com.