airBaltic piedāvā plašu savienojamību ar Spāniju – nodrošina lidojumus uz 8 galamērķiem

4. jūnijs, 2024

Latvijas lidsabiedrība airBaltic piedāvā plašu lidojumu tīklu uz Spāniju – vienu no lidsabiedrības lielākajiem tirgiem –, piedāvājot savienojumus no visām savām bāzēm uz astoņiem galamērķiem Spānijā. Turklāt 2023. gada beigās airBaltic atklāja savu sezonālo bāzi Grankanārijā, piedāvājot tiešos reisus uz desmit galamērķiem Skandināvijā, Somijā un Baltijā.

Lidsabiedrība veic lidojumus uz astoņiem galamērķiem Spānijā – Alikanti, Barselonu, Grankanāriju, Madridi, Malagu, Palmu de Maljorku, Tenerifi un Valensiju. Tādējādi pasažieriem piedāvājot dažādas ceļošanas iespējas gan darba, gan atpūtas vajadzībām. Ceļotāji var apskatīt vēsturiskās pilsētas un skaisto dabu, kā arī baudīt saulainas pludmales visa gada garumā.

airBaltic prezidents un izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss): “2005. gadā Barselona bija pirmais airBaltic galamērķis Spānijā. Kopš tā laika pieprasījums pēc šī galamērķa ir ievērojami audzis, un gadu gaitā tas ir kļuvis par vienu no populārākajiem lidsabiedrības maršrutiem. Redzot klientu pieprasījumu pēc lidojumiem uz Spāniju, mēs turpinām paplašināt savu lidojumu tīklu šajā valstī, tagad piedāvājot tiešos lidojumus uz astoņiem galamērķiem Spānijā, kā arī izpildot tiešos reisus no sezonālās bāzes Grankanārijā.”

Šogad airBaltic svin desmit gadus, kopš tā savieno Rīgu ar Palmu de Maljorku. Vasaras sezonā lidsabiedrībā starp šīm pilsētām piedāvā līdz pat diviem lidojumiem nedēļā. airBaltic nodrošina arī tiešos lidojumus uz Baleāru salām no Viļņas un Tamperes, sezonā piedāvājot divus lidojumus nedēļā. Turklāt lidsabiedrība nesen paziņoja, ka šīs vasaras beigās veiks pop-up lidojumus no Tallinas uz Palmu de Maljorku.

Pēdējo 10 gadu laikā airBaltic ir pārvadājusi vairāk nekā 1,3 miljonu pasažieru un veikusi 11,1 tūkstošu lidojumu starp abiem reģioniem.

airBaltic nodrošina lidojumus vairāk nekā 130 maršrutos no Rīgas, Tallinas, Viļņas,Tamperes un sezonāli no Grankanārijas piedāvājot ērtus savienojumus lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā un Kaukāza reģionā. Pilns airBaltic lidojumu saraksts un biļetes ir pieejamas uzņēmuma mājaslapā www.airbaltic.com.

Par airBaltic īsumā:

airBaltic (Air Baltic Corporation AS) ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 97,97% akciju, kamēr pārējiem akcionāriem pieder 2,03%. airBaltic piedāvā ērtus savienojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem maršrutu tīklā Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā un Kaukāza reģionā. Savas pastāvēšanas 28 gados airBaltic kļuvusi par spēcīgu un starptautiski atzītu lidsabiedrību, kas nodarbina vairāk nekā 2 500 darbinieku. airBaltic flotē ir 47 Airbus A220-300 lidmašīnas un tās flote ir viena no jaunākajām Eiropā. Lidsabiedrība ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem. Skytrax ir atzinusi airBalticdivus gadus pēc kārtas par labāko lidsabiedrību savā reģionā. Papildus tam Starptautiskā Gaisa satiksmes asociācija (IATA) piešķīrusi airBalticDaudzveidības un iekļaujošas komandas balvu 2022.gadā. 2023. gadā tā saņēma APEX Pasažieru izvēles balvu par labāko apkalpošanu lidmašīnās Eiropā.