BARSELONA un MAROKA lidojumā no Rīgas tikai par €84 kopā!

12. novembris, 2019

BARSELONA un MAROKA lidojumā no Rīgas tikai par €84 ar aviokompāniju Ryanair. Atrodi lētākos lidojumus uz Barselonu, Spāniju un Marakešu, Maroku un rezervē biļeti par labāko cenu.  Biļetes cena sākot no 84 EUR par visiem lidojumiem. Nenokavē, rezervē jau tagad!

Maroka ir valsts Ziemeļāfrikā. Tā atrodas pie Atlantijas okeāna un Vidusjūras, kurus atdala Gibraltāra šaurums. 2014. gadā Marokā dzīvoja 33,8 miljoni iedzīvotāju. Oficiālās valodas ir arābu un berberu. 90% iedzīvotāju spēj sarunāties arābu valodā, bet 30–50% runā berberu valodās. Otra vispārēji lietota valoda Marokā ir franču valoda, kas tiek pasniegta skolās kā obligāts mācību priekšmets. Franču valodā runā apmēram trešā daļa iedzīvotāju. 99% no Marokas iedzīvotājiem ir musulmaņi sunnīti.

Maršruts:

Rīga – Barselona – Marakeša – Rīga

Lidojumu datumi:

2020.g. 24. janvāris – 4. februāris

24.01. Rīga – Barselona
28.01. Barselona – Marakeša
04.02. Marakeša – Rīga

Izmanto KIWI Atlaižu kodu 5 EUR vērtībā (Kiwi.com kods KIWI5) un kopā par lidojumiem maksā 84 eur (89 eur vietā). Kiwi kupona kodu varēsi ievadīt apmaksas lapā pie Redeem Promo Code.

lidojums uz barselonu maroku no rīgas

Pērkot caur Kiwi.com tiek nodrošināta arī garantija, ja lidojums kavējas, tiek atcelts un netiek uzspēts uz nākamo, tad Kiwi.com meklē citu alternatīvu lidojumu.

Kur iegādāties šo ceļojumu?

KIWI.COM

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta tikai rokas soma 40 x 20 x 25cm.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Lidojums ir aizkavējies vai pat atcelts? Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk ŠEIT

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com