BARSELONA un MAROKA lidojumā no Rīgas tikai par €92 kopā!

12. augusts, 2019

BARSELONA un MAROKA lidojumā no Rīgas tikai par €92 ar aviokompāniju Ryanair. Atrodi lētākos lidojumus uz Barselonu, Spāniju un Marakešu, Maroku un rezervē biļeti par labāko cenu.  Biļetes cena sākot no 92 EUR par visiem lidojumiem. Nenokavē, rezervē jau tagad!

Maroka ir valsts Ziemeļāfrikā. Tā atrodas pie Atlantijas okeāna un Vidusjūras, kurus atdala Gibraltāra šaurums. 2014. gadā Marokā dzīvoja 33,8 miljoni iedzīvotāju. Oficiālās valodas ir arābu un berberu. 90% iedzīvotāju spēj sarunāties arābu valodā, bet 30–50% runā berberu valodās. Otra vispārēji lietota valoda Marokā ir franču valoda, kas tiek pasniegta skolās kā obligāts mācību priekšmets. Franču valodā runā apmēram trešā daļa iedzīvotāju. 99% no Marokas iedzīvotājiem ir musulmaņi sunnīti.

Maršruts:

Rīga – Barselona – Marakeša – Rīga

Lidojumu datumi:

2019.g. 18. – 28. novembris

18.11. Rīga – Barselona
21.11. Barselona – Marakeša
28.11. Marakeša – Rīga

barselona maroka no rīgas

Kiwi.com nodrošina arī garantiju, ja gadījumā lidojums kavējas un netiek uzspēts uz nākamo, tad Kiwi meklē citu alternatīvu lidojumu.

Kur iegādāties šo ceļojumu?

KIWI

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta tikai rokas soma 40 x 20 x 25cm.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com