Ēdienu piegāde un Pārtikas produktu iegāde internetā!

14. aprīlis, 2020

Kā jums veicas ar pārtikas iegādi? Droši vien kāds no Jums pārtiku iepirkt dodas uz veikalu un kāds izmanto kādu no ēdienu piegādes aplikācijām vai arī pasūta pārtikas produktus internetā.

Visplašākās ēdienu piegādes opcijas ir Rīgā, bet arī citviet Latvijā tās ir diezgan plašas un tās apkopošu vienuviet.

PĀRTIKAS PRODUKTU IEGĀDE INTERNETĀ

1) https://www.barbora.lv/ | Lielākais pārtikas interneta veikals Latvijā, kurā atradīsi visplašāko preču sortimentu, zemākās cenas ikdienas precēm, jaunas akcijas katru nedēļu un saņemsi dāvanas par pirkumiem!
2) https://www.rimi.lv/e-veikals | Rimi e-veikalā veiktos pirkumi tiek piegādāti uz adresēm Rīgā un tuvākajā tās apkārtnē. Piegāde tiek veikta 7 dienas nedēļā no 10.00 līdz 22.00. Veicot pasūtījumu ar summu virs 49.98 EUR, piegāde ir bez papildus maksas. Citādi piegādes maksa ir atkarīga no piegādes laika un ir no 2,99 EUR līdz 4,99 EUR. Precīzu maksu par piegādi vari redzēt, izvēloties piegādes dienu un laiku.
3) https://www.toppartika.lv/ | Veikala TOP Pārtikas preču piegāde noteiktos reģionos.
4) https://nuko.lv |  Preču piegāde Latvijā aptver visu Latvijas Republikas teritoriju ārpus Rīgas, Rīgas rajona un Jūrmalas definētās teritorijas. Preču piegāde notiek nākamajā piegādes dienā: pirmdien, otrdien, trešdien, ceturtdien, piektdien. Preču piegādes laiks ir no 9:00 līdz 18:00. Pirmajam pirkumam -5% atlaide ar kodu pirmaisNUKO. Atlaide spēkā pilnas preces cenām, pirkumam no 19.99 EUR.
5) https://svaigi.lv | Elīna Novada, Svaigi.lv saimniece, radīja www.svaigi.lv, lai savienotu Latvijas saimnieku, tā produktu un pircēju, kuram produkti radīti.
6) https://e.augluserviss.lv | Piegāde tiek veikta nākamajā vai aiznākamajā dienā – atkarībā no pasūtījuma saņemšanas laika un piegādes grafika. Dibināts 2002. gadā un strādā svaigu augļu un dārzeņu vairumtirdzniecības nozarē un no mazas, dažu darbinieku komandas sīvas konkurences apstākļos spējis izaugt par lielu Latvijas mēroga uzņēmumu, kurš tagad ir līderis savā nozarē.
7) https://dabasdobe.lv | Dabas dobe ir interneta ekoveikals zaļi dzīvojošiem un domājošiem cilvēkiem, kuriem ir svarīgi iepirkties veselīgi un atbildīgi.
8) https://deliv.lv/ | Jauns e-veikals. Piegāde: Rīga un Rīgas reģions 3 stundu intervālā. Bezmaksas piegāde no 35 eur. Piegāde Rīgas reģionā: no 0.00 eur – 3.49 Eur. Latvijas piegāde: Bezmaksas piegāde no 49.99 eur, piegāde Latvijā: 0.00 eur – 4.64 Eur
9) https://www.dabasstacija.lv | SIA Dabas stacija vairumtirdzniecība piedāvā plašu klāstu ar veģetāriem produktiem, kas ir rūpīgi atlasīti izvērtējot to garšu un ietekmi uz veselību. Tiek piedāvāti vairāk kā 900 produktu, no kuriem lielākā daļa ir bioloģiski sertificēti.
10) http://www.zalagovs.lv | Bioloģiski produkti, arī svaigās produktu grupas (dārzeņi, augļi, gaļa, zivis u.c.) – piegāde dienas laikā (Rīgā).
11) https://www.gemoss.lv/shop/lv/ – pavisam nesen uzsācis darboties e-veikals. Piegādes maksa pasūtījumiem līdz 70 EUR ir 2,99 EUR, pirkumiem virs 70 EUR bezmaksas piegāde.
12) https://www.agroset.lv/ | SIA “Agro Set” ir viens no vadošajiem svaigu augļu, dārzeņu un pārtikas preču piegādātājiem Latvijas tirgū. Labi atpazīstams ar to, ka nodrošinam saviem klientiem restorāna cienīgu produkcijas kvalitāti par izdevīgām cenām.
13) https://food24.lv/ | Food24 ir jauns pārtikas interneta veikals Latvijā! Atradīsi visu nepieciešamo mierpilnai dzīvošanai mūsdienu apstākļos. Plauktos ir svaiga pārtika, higiēnas preces un pat kaķu barība. FOOD24 garantē, ka produkcija nav atradusies lielveikalu iepirkšanās zālēs.
14) https://www.laukuferma.lv/. Lauku Ferma ir vieni no lielākajiem ogu/augļu/dārzeņu tirgotājiem Latvijā. Sortimenta priekšrocība ir Latvijas produkcijai. Sortiments ir plašs un ekskluzīvs un vienmēr pilnveidojas. Lauku Ferma tirgos tikai ar svaigiem produktiem, taisām pievedumu 2x dienā.
15) https://negantigardi.lv/| PILNA CIKLA BIOLOĢISKĀ SAIMNIECĪBA. Visu saimniekošanai nepieciešamo lopbarību – gan graudus, gan sienu, gan skābsienu, tiek iegūtu no saviem laukiem, kas ļauj būt drošiem par saražotās produkcijas kvalitāti.
16) https://www.ertadzive.lv/ | Ērtadzīve.lv sortimentā atradīsiet visu nepieciešamo, jo īpaši pašizolācijas vai attālinātā darba laikā.
17) https://www.cesars.lv/ | Pirmais specializētais austrumu produktu lielveikals internetā! Tajā atradīsiet gan dažādas, iemīļotas austrumu ēdienu sastāvdaļas, gan īpašus, specifiskus produktus, kas nav nopērkami ikdienas veikalos.
18) https://www.facebook.com/vitaminubode | Plaša sortimenta augļu un dārzeņu piegāde uz mājām Rīgā un Latvijas reģionos.
19) https://www.piebalgaskupinatava.lv/ |Tiek piegādāts svaiga produkcija līdz pat Tavām durvīm Rīgā un Vidzemē! Dazādi kūpinājumi, gaļa, desas, kulinārija, gatavie ēdieni, pastētes un konservi.

ĒDIENU PIEGĀDE (Wolt atlaižu kods 15 EUR vērtībā)

Slinkums gatavot pašam un vēlies gatavu maltīti uzreiz? Izmanto aplikāciju Bolt Food (https://food.bolt.eu/) ar vairāk kā 270 restorānu piedāvājumu vai arī aplikāciju WOLT (Aplikācija Wolt), kuru lejupielādējot un izmantojot pirmo reizi tiec pie 15 EUR atlaižu kupona vai bezmaksas piegādes. Wolt atlaižu kods pirmajai piegādei – UW4MSFX.

VIETĒJĀS PĀRTIKAS RAŽOTĀJU KATALOGS

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) veidotā mājaslapa novadagarsa.lv, kurā apkopotas dažādas Latvijas zemnieku saimniecības, bioloģiskās audzētavas, maizes ceptuves, bitenieki un citi nozares pārstāvji. Šajā platformā ērti atlasīt arī piegādes uz mājām, kuras sāk uzņemt apgriezienus.

Kataloga mērķis ir apzināt un vienuviet apkopot Latvijas mazos ražotājus, mājražotājus un ar laiku arī ēdinātājus, tādējādi radot regulāri aktualizējamu datubāzi, kas ļautu sabiedrībai iepazīt pašmāju ražotājus un viņu piedāvājumu. Katalogā rodama informācija par bioloģiskajiem un integrētajiem ražotājiem, kā arī tiem, kuriem piešķirtas kvalitātes zīmes – Zaļā karotīte, GLOBALG.A.P. Pašlaik katalogā apkopotas teju 500 saimniecības un to saraksts tiek papildināts katru dienu.

ēdienu piegāde un Pārtikas produktu iegāde internetā