FLIXBUS atgriežas Baltijas maršrutos

2. jūnijs, 2021

Starptautiskais pasažieru pārvadātājs “FlixBus” no 2. jūnija piedāvā tālsatiksmes autobusu pārvadājumus arī Baltijā. Pirmais maršruts, ko paredzēts uzsākt jau 2. jūnija vakarā, ir Berlīne-Viļņa. Bet līdz 10. jūnijam paredzēts atklāt vēl vairākus maršrutus.

Kamila Zalevska, “FlixBus” biznesa attīstības vadītāja Baltijā un Polijā, uzsvēra, ka plāni uzsākt darbību Baltijā bija jau pērn, bet Covid-19 pandēmijas ierobežojumi tos izmainījuši. Līdz šī gada beigām uzņēmums paredzējis atklāt 16 maršrutus starp13 pilsētām Baltijas valstīs, savienojot 24 galamērķus 5 Eiropas valstīs. Latvijā paredzētas trīs pieturas – Rīgā (arī lidostā), Jelgavā un Bauskā, bet, kā pastāstīja Zalevska, 2022. gadā plānots paplašināt pieturvietu un galamērķu tīklu.

Igaunijā pašlaik pieturvietas paredzētas Tallinā un Pērnavā, savukārt Lietuvā – Viļņā, Kauņā, Šauļos, Paņevežā, Marijampolē, Traķos, Druskininkos un Alītā.

FlixBus izziņotie jaunie savienojošie reisi aties no Tallinas, Rīgas, Viļņas un Kauņas, bet galamērķu vidū būs Varšava un Berlīne. Biļetes iespējams iegādāties jau no 2. jūnija, bet to cena paredzēta sākot no 4,99 eiro vienā virzienā.

Sākotnēji piedāvājumā ietilps pieci maršruti: Viļņa-Varšava-Berlīne, Viļņa-Varšava, Tallina-Rīga-Varšava, kā arī divi reisi maršrutā Tallina-Viļņa. Bet jau jūnija beigās plānots atklāt vēl vairākus maršrutus, sola kompānija. Vairākos maršrutos paredzēti arī nakts reisi, tāpēc tos apkalpos divi vadītāji, tāpat ieviestas arī Covid-19 drošības normas, piemēram, visu brauciena laiku pasažieriem jālieto sejas maskas.

“FlixBus” sāka starpvalstu pārvadājumus Baltijā pērn, kad ceļošana bija iespējama “Baltijas burbulī”, bet pandēmijas otrā un trešā viļņa laikā, pārvadājumi uz laiku tika pārtraukti.
Kopš 2013. gada uzņēmuma zaļie autobusi visā Eiropā ir pārvadājuši jau vairāk nekā 100 miljonus pasažieru. “FlixBus” pašlaik apkalpo 2500 galamērķus 29 Eiropas, Āzijas un Ziemeļamerikas valstīs.

flixbus rīga

Kur rezervēt?

FLIXBUS

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 37 USD (33 EUR) uz 4 nedēļām visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.