Lēti lidojumi uz PERU no Rīgas par €498 turp-atpakaļ

25. septembra, 2021

Lēti lidojumi uz PERU no Rīgas par €498 turp-atpakaļ ar United / Air Baltic! Atrodi lētākos lidojumus uz Peru un rezervē biļeti par labāko cenu. Aviobiļetes cena tikai no 498 EUR abos virzienos! Nenokavē, rezervē jau tagad!

Peru ir valsts Dienvidamerikas rietumos. Ziemeļos tā robežojas ar Ekvadoru un Kolumbiju, austrumos — ar Brazīliju, dienvidaustrumos — ar Bolīviju, bet dienvidos robežojas ar Čīli. Rietumos Peru apskalo Klusais okeāns. Peru ir trešā lielākā valsts Dienvidamerikā. Peru var iedalīt trīs ģeogrāfiskajos reģionos: rietumos ir tā sauktā Costa (krasts), kura ir šaura, tuksnešaina josla gar Kluso okeānu, tālāk uz austrumiem ir Sierra (augstiene), kas ir daļa no Andu kalniem, kuri vijas cauri Peru teritorijai, bet rietumos sākas Amazonija, plaši ar mežu klāti pakalni un līdzenumi. Peru teritorijā atrodas Amazones izteka.

Gandrīz puse no visiem Peru iedzīvotājiem ir kečvi, bet aptuveni viena trešdaļa ir metisi. Lielākā daļa no atlikušajiem iedzīvotājiem ir aimari un eiropiešu pēcteči. Kristietība ir izplatītākā reliģija. Peru bija centrs Inku impērijai, kuras galvaspilsēta Kusko tika dibināta ap 11./12. gadsimtu.

Maršruts:

Rīga – Lima – Rīga

Lidojumu datumi:

2021.g. decembris – 2022.g. janvāris

Piemēri:

13. – 27.12. (591 EUR) – Ziemassvētki
27.12. – 10.01. (640 EUR) – Jaunais Gads
01. – 16.01. (498 EUR)
01. – 18.01. (498 EUR)
01. – 22.01. (499 EUR)

lēti lidojumi uz peru no rīgas

Kur rezervēt?

SKYSCANNER

Bagāžas nosacījumi:

23kg Nododamā bagāža + Rokas bagāža + Ēdināšana ir iekļauta lidojuma laikā.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes PERU:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 37 USD (33 EUR) uz 4 nedēļām visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.