Lēti lidojumi uz TELAVIVU, IZRAĒLU no Lietuvas par €35 turp-atpakaļ

19. oktobris, 2019

Lēti lidojumi uz TELAVIVU, IZRAĒLU no Lietuvas no €35 turp-atpakaļ ar aviokompāniju Ryanair! Atrodi lētākos lidojumus uz Telavivu, Izraēlu un rezervē biļeti par labāko cenu. Biļetes cena sākot no 35 EUR abos virzienos. Nenokavē, rezervē jau tagad!

Izraēla ir valsts, kura atrodas Tuvajos Austrumos, Vidusjūras austrumu piekrastē. Tā robežojas ar Libānu ziemeļos, Sīriju ziemeļaustrumos, Jordāniju austrumos un Ēģipti dienvidrietumos. Valsts galvaspilsēta ir Jeruzāleme, taču Izraēlas valdīšana pār to nav viennozīmīgi starptautiski atzīta, tādēļ visu valstu vēstniecības, kurām ir diplomātiskās attiecības ar Izraēlu, atrodas ārpus galvaspilsētas. Izraēla ir parlamentāra, demokrātiska republika ar vispārēju vēlēšanas sistēmu. Valstij ir 120 vēlētu pārstāvju liels parlaments, kuru sauc par Knesetu.

Maršruts:

Viļņa – Telaviva – Viļņa

Lidojumu datumi:

2020.g. janvāris

Daži piemēri:

11. – 21.01.
14. – 21.01.

Lēti lidojumi uz TELAVIVU no Lietuvas

Kur rezervēt?

MOMONDO

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta tikai rokas soma 40 x 20 x 25cm.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Lidojums ir aizkavējies vai pat atcelts? Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk ŠEIT

Naktsmītnes Izraēlā:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com