Lēti lidojumi uz TORONTO no Rīgas par €362 turp-atpakaļ

5. februāris, 2024

Lēti lidojumi uz Toronto no Rīgas par €362 turp-atpakaļ ar aviokompāniju SAS / AirBaltic! Atrodi lētākos lidojumus uz Toronto, Kanādu un rezervē biļeti par labāko cenu. Biļetes cena par 362 EUR abos virzienos. Nenokavē, rezervē jau tagad!

Kanāda ir valsts, kura aizņem lielāko daļu no Ziemeļamerikas ziemeļiem. Tā plešas no Atlantijas okeāna austrumos līdz Klusajam okeānam rietumos, bet ziemeļos to apskalo Ziemeļu Ledus okeāns. Kanāda ir pasaulē otra lielākā valsts pēc platības. Sauszemes robeža dienvidos un rietumos tai ir tikai ar Amerikas Savienotajām Valstīm. Kanādā ir divas oficiālās valodas – angļu valoda un franču valoda. Kanādas oficiālie simboli ir kļavas lapa, Kanādas bebrs un Kanādas zirgs.

Vairāk informācija par Toronto:

 • Toronto ir Ontārio štata galvaspilsēta un lielākā pilsēta Kanādā.
 • Pēc 2021. gada datiem tajā dzīvo vairāk nekā 2,8 miljoni cilvēku, kas to padara par piekto lielāko pilsētu Ziemeļamerikā.
 • Toronto atrodas Ontārio ezera ziemeļrietumu krastā, apmēram 100 jūdzes (160 km) uz ziemeļrietumiem no Niagaras ūdenskrituma.
 • Pilsētu dibināja 1793. gadā Džons Graves Simko, un tā sākotnēji tika nosaukta par Jorku.
 • Toronto ir daudzveidīga pilsēta ar bagātu vēsturi un kultūru.
 • Tajā atrodas vairāk nekā 100 muzeji, galerijas, teātri un koncertzāles.
 • Toronto ir arī mājvieta vairākām populārām sporta komandām, tostarp Toronto Blue Jays (beisbols), Toronto Maple Leafs (hokejs), Toronto Raptors (basketbols) un Toronto FC (futbols).
 • Toronto ir populāra tūristu galamērķis un piedāvā plašu klāstu aktivitātes un apskates objektus.
 • Daži no populārākajiem apskates objektiem Toronto ir CN tornis, Royal Ontario Museum, Hockey Hall of Fame un CN Tower.
 • Toronto ir arī lieliska pilsēta, kur dzīvot, strādāt un apmesties.
 • Tajā ir spēcīga ekonomika, daudzveidīga kultūra un augsts dzīves līmenis.

Maršruts:

Rīga – Toronto – Rīga

Lidojumu datumi:

2024.g. 9. – 16. aprīlis

lēti lidojumi uz toronto no rīgas

Kur rezervēt?

SKYSCANNER

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā ir iekļauta rokas bagāža + ēdināšana

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Ja Tev patīk un noder TravelFree, Tev ir iespēja pateikt PALDIES – https://www.buymeacoffee.com/travelfreelv. Tā tu palīdzēsi blogam tapt vēl labākam un kvalitatīvākam. Tev tas ir neliels ziedojums, man – milzu atbalsts un motivācija turpināt priecēt ar arvien labākiem un izdevīgākiem ceļojumu piedāvājumiem!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.