LĪGO svētkos vilcieni kursēs pēc brīvdienu grafika

15. jūnijs, 2022

23. un 24. jūnijā lielākā daļa vilcienu kursēs pēc brīvdienu grafika, savukārt 22. jūnijā – pēc piektdienu grafika, kad ierasti tiek norīkots vairāk vilcienu un palielināts vagonu skaits izbraukšanai no Rīgas uz reģioniem. Tā AS “Pasažieru vilciens” nodrošinās iespēju pasažieriem gan ērti aizbraukt uz svinēšanas vietām tuvāk dabai, gan pēc svētkiem atgriezties mājās.

Pieskaņojoties garo brīvdienu atpūtas paradumiem, atsevišķi dīzeļvilcienu reisi, piemēram, reiss no Rīgas uz Liepāju, piektdien, 24. jūnijā, un no Liepājas uz Rīgu sestdien, 25. jūnijā, ir atcelts. “Pasažieru vilciena” tīmekļa vietnē un mobilajā lietotnē publicētajā vilcienu kustības sarakstā, kurā ir redzams plānojums 10 dienas uz priekšu, jau ir ietvertas visas aktuālās izmaiņas.

Elektroniski ir iespējams ne vien apskatīt vilcienu kustības grafiku, bet arī ērti iegādāties e-biļetes ar 5 vai 10% atlaidi.

Par AS “Pasažieru vilciens”

2001. gada 2. novembrī dibinātā akciju sabiedrība “Pasažieru vilciens” ir vienīgais iekšzemes sabiedriskā transporta pakalpojumu sniedzējs, kas pārvadā pasažierus pa dzelzceļu Latvijas teritorijā. AS “Pasažieru vilciens” ir patstāvīgs valsts īpašumā esošs uzņēmums. 2021. gadā uzņēmums pārvadāja vairāk nekā 11 miljonus pasažieru, 98,9% reisu izpildot precīzi pēc vilcienu kursēšanas grafika.