Rīgas lidostā izveidota atsevišķa drošības pārbaudes līnija pasažieriem ar maziem bērniem

4. janvāris, 2024

No šā gada sākuma lidostas “Rīga” pasažieru drošības pārbaudes punktā izveidota atsevišķa pārbaudes līnija – ģimenes līnija pasažieriem, kuri ceļo kopā ar bērniem līdz septiņu gadu vecumam.

“Esam ģimenēm draudzīgs uzņēmums un zinām, ka ceļošana ar bērniem no vecākiem prasa papildu rūpes un uzmanību. Gribam šo ceļošanas pieredzi uzlabot, tāpēc esam ierīkojuši ģimenes līniju, kas ļaus ģimenēm ar maziem bērniem ātrāk iziet drošības pārbaudi un doties tālāk uz savu lidojumu,” skaidro lidostas “Rīga” valdes priekšsēdētāja Laila Odiņa.

Ģimenes līnija atrodas starp jau esošo ātrās drošības pārbaudes līniju un visiem pasažieriem paredzēto līniju. To varēs izmantot ceļotāji ar bērniem līdz septiņu gadu vecumam, kā arī Goda ģimenes kartes īpašnieki ar jebkura vecuma bērniem vai ceļojot bez bērniem.

Terminālī ir uzstādītas arī gaismas zīmes un citas norādes, kas pasažieriem parādīs ceļu gan uz ģimenes līniju, gan ātrās drošības pārbaudes līniju (Fast track), gan drošības pārbaudes līnijām, kas paredzētas visiem pasažieriem.