Tez Tour Akcija: ZIEMAS IZPĀRDOŠANA

13. decembris, 2023

Tez Tour Akcija: no 11. decembra līdz 31. decembrim – ceļojumu un biļešu pārdošana populāros ziemas un vasaras virzienos! Starptautiskais tūroperators TEZ TOUR ir lielākais Latvijas tūroperators, kas organizē ceļojumus uz dažādām tūristu iecienītām pasaules valstīm.

24/7 atbalsta dienests

Tez Tour atbalsta dienests palīdzēs jums rezervēt ceļojumu tiešsaistē (online). Ja jums rodas kāds jautājums ceļojuma laikā, tad ziniet – Tez Tour pieejami saziņai visu diennakti un tiks rasti risinājumi vai atbildes visīsākajā laikā

Minimālais avansa maksājums

Veiciet avansa maksājumu 5% apmērā no cenas – un ceļojums ir jūsu! Pārējā samaksas daļa jāapmaksā līdz noteiktajam termiņam, bet ne vēlāk kā 14 dienas pirms izlidošanas

Maršruts:

Tez Tour galamērķi

Tez tour akcija_1158503226657815fabe4fd

Akcijas noteikumi:

  • Akcija spēkā tikai jaunām rezervācijām, kas veiktas laikā no 11. decembra (plkst. 09:00) līdz 31. decembrim (plkst. 22:59).
  • Akcijas numuru skaits – ierobežots.
  • Jebkuras izmaiņas apstiprinātās rezervācijās – tikai un vienīgi pēc pieprasījuma.

Apmaksa:

  • Avansa maksājums – 5% – veicot rezervēšanu (aviobiļešu rezervēšanai – 100%); ja līdz ceļojuma sākumam atlikušas 14 vai mazāk dienas – apmaksa 100% apmērā jau rezervēšanas brīdī.
  • Apmaksa pilnā apmērā jāveic – ne mazāk kā 14 kalendārās dienas pirms izlidošanas; ja rezervējot līdz izlidošanas datumam atlikušas mazāk par 14 kalendārām dienām – apmaksa 100% apmērā.

Ceļojuma cenā iekļauts:

  • Lidojums no Rīgas/ uz Rīgu (a/k AirBaltic, Airbus A220-300, nododamā bagāža – 23 kg / rokas bagāža – 8 kg); dzīvošana viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas tipu, grupas transfers, TEZ TOUR pārstāvja pakalpojumi kūrortos, “airBaltic Club” lojalitātes programmas bonusu punkti.​

Kur rezervēt?

TEZ TOUR

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Ja Tev patīk un noder TravelFree, Tev ir iespēja pateikt PALDIES – https://www.buymeacoffee.com/travelfreelv. Tā tu palīdzēsi blogam tapt vēl labākam un kvalitatīvākam. Tev tas ir neliels ziedojums, man – milzu atbalsts un motivācija turpināt priecēt ar arvien labākiem un izdevīgākiem ceļojumu piedāvājumiem!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Ceļo ar Luminor Black 

Ceļojumu apdrošināšana, pirkumu apdrošināšana, skaidras naudas izņemšana no bankomātiem visā pasaulē! Izbaudi kartes priekšrocības arī tad, ja esi izvēlējies Luminor Black bez kredītlimita. Skaidras naudas izņemšanas limiti un apdrošināšanas noteikumi luminor.lv.

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com