3* ibis Tallinn Center viesnīca TALLINĀ tikai par €1 **NAV PIEEJAMS**

1. jūnijs, 2020

ibis Tallinn Center viesnīca TALLINĀ svin savu dzimšanas dienu un piedāvā fantastiskas atlaides. 3* viesnīcas numuriņa cena sākot tikai no 1 EUR par personu vai divām uz nakti. 4* lētas viesnīcas RĪGĀ no €27 par nakti divām personām. Iegūsti lielisku atlaidi savai nākamajai viesnīcas rezervācijai un izbaudi aptūtu kādā no Rīgas naktsmītnēm.

Tallina ir Igaunijas galvaspilsēta, lielākā pilsēta valstī un galvenā ostas pilsēta. Tā atrodas pašos Igaunijas ziemeļos, Somu līča krastā, 80 km uz dienvidiem no Helsinkiem. Igaunijas lielākais darījumu un rūpniecības centrs. Tallinas vēsturiskais centrs ir iekļauts UNESCO pasaules kultūras mantojuma sarakstā. Pilsētā ir lieliski saglabājusies vecpilsēta ar viduslaiku aizsardzības mūri.

Visticamākā nosaukuma izcelsmes versija ir tāda, ka Tallinas nosaukums cēlies no taani linna — dāņu pilsēta. Līdz 1917.gadam Tallinas nosaukums bija Rēvele pēc apkārtējā Revalas novada nosaukuma.

Palikšanas datumi:

Naktsmītnes ar atlaidi pieejamas no 2020.g. 1. jūnija līdz 31. augustam

Akcijas periods:

2020.g. 1. – 6. jūnijs

ibis Tallina Center viesnīcas promo kods:

1EURO

Viesnīca:

3* IBIS TALLINN CENTER

Viesnīca ibis Tallinn Center atrodas Tallinā, 500 metru attālumā no Tallinas Starptautiskās autoostas. Viesiem tiek piedāvātas naktsmītnes ar restorānu, privātu autostāvvietu, bāru un koplietošanas atpūtas telpu. Visos numuros ir plakanā ekrāna televizors ar satelīta kanāliem un privāta vannas istaba. Naktsmītnē ir diennakts reģistratūra un biznesa centrs. Viesiem ir pieejama arī bagāžas glabātava.

Viesnīcā viesi var baudīt bufetes tipa brokastis, tas papildus izmaksās 8 EUR par personu.

Viesnīcai ibis Tallinn Center ir terase.

lēta viesnīca tallinā

Kur iegādāties?

ibistallinncenter

NB! Ņemiet vērā, ka mājaslapa ir igauņu valodā. Lietojiet Google Translate, lai pārtulkotu informāciju.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie Refundor. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 37 USD (33 EUR) uz 4 nedēļām visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.