JAUNAIS GADS BERLĪNĒ! Lidojumi no Rīgas par €78 turp-atpakaļ

2. novembris, 2019

Meklē iespējas, kur sagaidīt 2020.gadu? Jaunais Gads Berlīnē: Tiešie aviolidojumi uz BERLĪNI no Rīgas par €78 turp-atpakaļ ar aviokompāniju Ryanair! Atrodi lētākos lidojumus uz Berlīni, Vāciju un rezervē biļeti par labāko cenu. Biļetes cena sākot no 78 EUR abos virzienos.

Berlīne ir Vācijas galvaspilsēta. Tā ir lielākā valsts pilsēta, kā arī Eiropas Savienības otra lielākā pilsēta, bet pēc iedzīvotāju skaita kopā ar piepilsētām tā ir tikai astotā lielākā pilsēta. Berlīne atrodas Vācijas ziemeļaustrumos. Berlīne ir pasaules kultūras, politikas, mediju un zinātņu centrs. Tās ekonomika galvenokārt balstās uz augsto tehnoloģiju rūpniecību un pakalpojumu sektoru. Nozīmīgākās nozares ietver IT, farmāciju, biomedicīnu, inženierzinātni, biotehnoloģijas, elektroniku, satiksmes inženierzinātni un atjaunīgo enerģiju. Berlīne kalpo arī par nozīmīgu dzelzceļa un gaisa satiksmes centru, kā arī tā ir populārs tūristu galamērķis.

Maršruts:

Rīga – Berlīne – Rīga

Lidojumu datumi:

2019.g. decembris – 2020.g. janvāris

Piemēri:

28.12. – 04.01. (97 EUR)
28.12. – 05.01. (78 EUR)

jaunais gads berlīnē 2020

Kur rezervēt?

MOMONDO

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta tikai rokas soma 40 x 20 x 25cm.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Lidojums ir aizkavējies vai pat atcelts? Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk ŠEIT

Naktsmītnes VĀCIJĀ:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com