Lēti lidojumi uz NAMĪBIJU no Rīgas par €613 turp-atpakaļ

25. oktobris, 2023

Lēti lidojumi uz Namībiju  no Rīgas par €613 turp-atpakaļ ar Lufthansa / Eurowings! Atrodi lētākos lidojumus uz Namībiju un rezervē biļeti par labāko cenu. Aviobiļetes cena sākot no 613 EUR. Nenokavē, rezervē jau tagad!

Namībija ir valsts Āfrikas dienvidu rietumu piekrastē pie Atlantijas okeāna. Tā robežojas ar Zambiju un Angolu ziemeļos, Botsvānu austrumos un ar Dienvidāfriku austrumos un dienvidos. Lai gan tā nerobežojas ar Zimbabvi, Zambezi upe, kas veido robežu starp Botsvānu un Zambiju, atdala abu valstu teritorijas.

Namībijas lielāko daļu aizņem augstienes valsts centrālajā daļā, kur atrodas arī valsts augstākā virsotne – Kēnigštaina jeb Brandberga kalns (2606 m). No rietumiem centrālo plato aizņem Namības tuksnesis, kas stiepjas līdz okeānam, no dienvidiem – Oranžas upe, no austrumiem – Kalahari tuksnesis. Kaprivi joslu un galējos valsts ziemeļus aizņem džungļi.

Maršruts:

Rīga – Vindhoeka – Rīga

Lidojumu datumi:

2024.g. janvāris – februāris

Daži piemēri:

11. – 24.01. (613 EUR)
18. – 31.01. (613 EUR)
25.01. – 07.02. (613 EUR)
01. – 14.02. (613 EUR)

lēti lidojumi uz namībiju no rīgas

Kur iegādāties?

SKYSCANNER

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta rokas bagāža 55 x 40 x 23 cm + Neliela soma + Ēdināšana

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Ceļo ar Luminor Black 

Ceļojumu apdrošināšana, pirkumu apdrošināšana, skaidras naudas izņemšana no bankomātiem visā pasaulē! Izbaudi kartes priekšrocības arī tad, ja esi izvēlējies Luminor Black bez kredītlimita. Skaidras naudas izņemšanas limiti un apdrošināšanas noteikumi luminor.lv.

Naktsmītnes Namībijā:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com