LAST MINUTE! Lēti lidojumi uz VENĒCIJU no Rīgas par €87 turp-atpakaļ

13. marts, 2023

Lēti lidojumi uz VENĒCIJU no Rīgas par €87 turp-atpakaļ ar aviokompāniju Buzz / Ryanair! Atrodi lētākos lidojumus uz Venēciju, Itāliju un rezervē biļeti par labāko cenu. Biļetes cena sākot no 87 EUR abos virzienos. Nenokavē, rezervē jau tagad!

Venēcija ir pilsēta Itālijā, Veneto reģiona un Venēcijas provinces galvaspilsēta. Venēcija ar 415 km² lielo platību un vairāk nekā 260 tūkstošiem pastāvīgo iedzīvotāju ir viens no populārākajiem tūrisma centriem Eiropā. Pilsēta ir izvietojusies uz 117 nelielām salām, kuras savieno 378 tilti, lielākā daļa no tiem ir veidoti no akmens.

Maršruts:

Rīga – Venēcija (Trevizo) – Rīga

Lidojumu datumi:

2023.g. marts

Piemēri:

25. – 31.03. (91 EUR)
26. – 31.03. (87 EUR)

Lēti lidojumi uz VENĒCIJU no Rīgas

Kur rezervēt?

SKYSCANNER

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā cenā iekļauta tikai rokas soma 40 x 20 x 25cm.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes ITĀLIJĀ:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.