MALAGA un GRANKANĀRIJA vienā ceļojumā no Rīgas par €62 turp-atpakaļ

15. novembris, 2021

MALAGA un GRANKANĀRIJA vienā ceļojumā no Rīgas par €62 turp-atpakaļ ar aviokompāniju Buzz (Ryanair)! Atrodi lētākos lidojumus uz Malagu, Spāniju un Kanāriju salām un rezervē biļeti par labāko cenu. Aviobiļešu cenas kopā sākot no 62 EUR. Nenokavē, rezervē jau tagad!

Malaga ir ostas pilsēta Spānijas dienvidos, Andalūzijas autonomā apgabala dienvidos, Malagas provincē. Pilsētas saimniecība galvenokārt balstās uz tūrismu un lauksaimniecību. Malaga ir spāņu gleznotāja Pablo Pikaso un spāņu aktiera Antonio Banderass dzimtā pilsēta. Malaga ir Spānijas dienvidu reģiona galvenais saimniecības un finanšu centrs, kā arī ceturtā saimnieciski aktīvākā Spānijas pilsēta pēc Madrides, Barselonas un Valensijas.

Kanāriju salas  ir septiņu lielu un sešu mazu vulkāniskas izcelsmes salu veidots arhipelāgs, kas atrodas Atlantijas okeāna austrumos, netālu no Āfrikas ziemeļrietumu piekrastes. Lai gan salas atrodas netālu no Marokas un Rietumsahāras piekrastes, salas pieder Spānijai un ir viens no tās autonomajiem apgabaliem. Kanāriju salas ir vistālākais jaunās Eiropas punkts, tās no Āfrikas kontinenta rietuma piekrastes šķir 108 kilometri, bet no Spānijas salas atrodas aptuveni 1500 kilometru attālumā. Arhipelāgs sastāv no šādām salām kā Tenerife, Fuerteventura, Grankanārija, Lansarote, Palma, Gomera un Eljerro salām. Lai gan sešas mazās Činiho arhipelāga salas arī atrodas Kanāriju salu sastāvā, tās piemin reti. Galvenokārt tas ir saistīts ar to, ka tikai La Graciosa sala ir apdzīvota un tajā dzīvo vairāk nekā 600 cilvēki.

Maršruts:

Rīga – Malaga – Las Palmas – Malaga – Rīga

Lidojumu datumi:

2021.g. decembris

Daži piemēri:

Rīga – Malaga – Rīga 36 EUR (11. – 22. decembris)
Rīga – Malaga – Rīga 33 EUR (7. – 22. decembris)

rīga malaga spānija

Malaga – Grankanārija – Malaga (13. – 20. decembris)

malaga grankanārija

NB! Lai iegādātos lidojumus ir jāveic divi pirkumi: 1) Aviobiļetes Rīga – Malaga – Rīga 2) Malaga – Grankanārija – Malaga. Uz katru lidojumu reģistrēšanās pirms lidojuma jāveic atsevišķi. Šobrīd tiek piedāvāti divi varianti 07. – 22.12. par 62 EUR vai 11. – 22.12. par 65 eur.

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta tikai rokas bagāža 10 kg, 40 x 20 x 25 cm!

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.